De Graaf Poland Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 1997 roku.

Jesteśmy jednym z największych przedsiębiorstw w Europie w segmencie przetwórstwa orzechów arachidowych. Bardzo bogate doświadczenie w połączeniu z wieloletnią praktyką umacnia naszą pozycję na rynku.

Naszą najsilniejszą stroną jest ścisła współpraca z grupą firm De Graaf, które specjalizują się w uprawie i przetwórstwie orzeszków ziemnych. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie w uprawie oraz pełna kontrola cyklu produkcyjnego od zasiewów, zbioru, czyszczenia i segregacji na plantacjach De Graaf Argentina, poprzez przechowywanie w schłodzonych do 7°C magazynach Giesko b.v. i transportu do fabryk De Graaf Giessen b.v. i De Graaf Poland sprawia, że nasze produkty gotowe są najwyższej jakości.

50-cioletnia działalność grupy De Graaf na światowym rynku i pasja z jaką podchodzimy do naszej pracy sprawia, że możemy zaproponować Państwu produkty spełniające rygorystyczne  normy wymagane na rynku Unii Europejskiej.

Nasza Firma ma szerokie możliwości produkcyjne i chętnie podejmuje nowe wyzwania.

W 2017 roku firma otrzymała wyróżnienie w rankingu miesięcznika FORBES – DIAMENTY FORBESA 2017 w kategorii firm o poziomie przychodów od 5 do 50 mln PLN w województwie pomorskim.

 

 

 

 

Firma została wyróżniona w konkursie Pracodawca Roku Powiatu Tczewskiego 2017 w kategorii średni pracodawca.

 

 

De Graaf Poland Sp. z o.o. należy do elitarnego klubu Gazel Biznesu grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

 

 

 

Napisz do nas