LOPER DE GRAAF

JAKOŚĆ

Standardy jakości

W naszej branży wysoka jakość to podstawa

Posiadamy dwa zakłady produkcyjne , gdzie surowce są przetwarzane. Uzyskujemy produkty najwyższej jakości, dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii oraz kontroli podczas procesów przygotowawczych. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty.  Celem naszej firmy jest dostarczenie Klientom produktów o najwyższych walorach smakowych. 

Loper De Graaf jest cenionym dostawcą w segmencie B2B, który podąża za rozwijającym się rynkiem i wymogami klientów. Bardzo ważnym elementem jest rozwój oparty na wdrażaniu nowoczesnych technologii. Nasze produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością. Produkujemy i korzystamy z najświeższych surowców sprowadzanych od zaufanych dostawców z Ameryki Południowej.

Dostarczamy orzechy, sezam oraz inne nasiona przetworzone zgodnie z potrzebami i specyfikacjami naszych klientów podchodząc do każdego z nich indywidualnie.

Nasi Klienci doskonale wiedzą, jak wielką wagę przykładamy do jakości i bezpieczeństwa żywności. Nie wszyscy jednak wiedzą, że wymaga to wielu wysiłków, aby oferować Klientom to, co najlepsze, a przede wszystkim najbezpieczniejsze. Dlatego chcemy potwierdzać klasę naszych wyrobów za pomocą światowej certyfikacji IFS FOOD

IFS (International Food Standard) to międzynarodowy system standardów oceny zgodności produktów oraz procesów produkcyjnych w odniesieniu do bezpieczeństwa i jakości żywności. Co ważne, standard IFS dotyczy dostawców na wszystkich etapach obróbki i przetwarzania żywności, a co za tym idzie, ma wpływ na jakość każdego poszczególnego kroku w tym procesie.

Standard IFS nie tak łatwo pozyskać

Cały proces certyfikacji to bardzo skomplikowany i wymagający mechanizm. Oprócz spełnienia wymagań standardu, przedsiębiorstwo przystępuje do oceny IFS Food przez niezależną jednostkę certyfikującą. Audytor sprawdza funkcjonowanie systemu IFS w organizacji i zgodności działań z wymaganymi normami, a następnie przygotowuje obszerny raport z oceny. 

Co to oznacza dla Ciebie?

Jako nasz Klient masz pewność, że spełniamy wszelkie wymogi bezpieczeństwa oraz legalności produktu, we wszystkich obszarach naszego przedsiębiorstwa, dzięki temu, że:
ewidencjonujemy każdy element procesu produkcyjnego, dlatego możesz być spokojny o klasę i bezpieczeństwo swoich posiłków;
minimalizujemy wszelkie ryzyka, związane z procesem produkcyjnym, m.in. skażenie żywności, co jest szczególnie ważne w branży cateringowej;

Spełnienie najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa produkcji, jest dla naszych Klientów dowodem wzajemnego szacunku, zaufania, a przede wszystkim umiłowania zdrowia na talerzu.

De-Graaf_Certyfikat-IFS
De-Graaf_Certificate-IFS-FOOD-EN-v7
De-Graaf_Zertifikat-IFS-FOOD-DE-v7
Scroll to Top