NASZA FIRMA​

MAMY JEDEN CEL​

ZAPEWNIENIE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
PRODUKTÓW I USŁUG

Jesteśmy jednym z największych przedsiębiorstw w Europie w segmencie przetwórstwa orzechów arachidowych. Bardzo bogate doświadczenie w połączeniu z wieloletnią praktyką umacnia naszą pozycję na rynku. Naszą silną stroną jest ścisła współpraca z grupą firm, które specjalizują się w uprawie i przetwórstwie.

Wieloletnia działalność firmy na światowym rynku i pasja z jaką podchodzimy do naszej pracy sprawia, że możemy zaproponować Państwu produkty najwyższej jakości. Mamy szerokie możliwości produkcyjne i chętnie podejmujemy nowe wyzwania. Gwarantujemy stabilność dostaw surowców oraz usługi na najwyższym poziomie.

Nasza misja

Loper De Graaf Sp. z o.o. została stworzona z myślą o klientach ceniących sobie jakość produktu, profesjonalizm obsługi i szybkość realizacji. Produkujemy i korzystamy z najświeższych surowców sprowadzanych od zaufanych dostawców z całego świata. Dostarczamy orzechy, sezam oraz inne nasiona przetworzone zgodnie z potrzebami i specyfikacjami naszych klientów podchodząc do każdego z nich indywidualnie. Spółka powstała z połączenia dwóch firm,
De Graaf Sp. z o.o. i Loper Sp. z o.o., celem wzmocnienia potencjału zarówno sprzedażowego jak i zaplecza produkcyjnego.

Doświadczenie na wagę bakalii

Wieloletnie doświadczenie w handlu bakaliami sprawia, że nasze produkty gotowe, są najwyższej jakości. Spółka Looper De Graaf, jest bezpośrednim importerem orzecha arachidowego, sezamu, wiórek kokosowych i innych bakalii wykorzystywanych do przetwórstwa cukierniczego i piekarniczego.

Doświadczenie na wagę bakalii
industry, industry 4, web-2630319.jpg

Nowoczesna produkcja

Loper De Graaf Sp. z o.o. posiada dwa zakłady produkcyjne, w Pelplinie oraz Łomiankach, magazyny wysokiego składowania i nowoczesny park maszynowy, który poprzez zakres możliwości produkcyjnych chce podejmować z klientami nowe wyzwania.

Nasze magazyny

Łomianki

Magazyn w Łomiankach

Pelplin

Magazyn w Pelplinie
Scroll to Top