Kariera

De Graaf Poland Sp. z o.o. jest miejscem dla ludzi z motywacją i chęcią do pracy. Zależy nam na tym, aby zapewnić pracownikom stabilne zatrudnienie
i równocześnie stawiać nowe wyzwania zawodowe.

Wierzymy w organiczny rozwój firmy i pracowników, dlatego wyznajemy zasadę: „Wzrastaj razem z nami”. Inwestujemy w szkolenia zawodowe i kierunkowe.

Szukamy osób, które chcą i nie boją się podejmować nowych wyzwań, które chcą się rozwijać i sukcesywnie dążą do realizowania wyznaczonych celów.

Niezależnie od tego jaka jest Twoja specjalizacja – jeśli szukasz dobrego zespołu – wyślij do nas swoje CV na adres biuro@degraaf.pl

  • Główna Księgowa/Księgowy – Poszukiwany!

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Główna Księgowa/Księgowy

Opis stanowiska:
• Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami,
• Rozliczenia VAT, VAT-UE, CIT i PIT, a także pozostałych sprawozdań podatkowych,
• Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów księgowych oraz finansowych i ich archiwizacją,
• Kontakt oraz współpraca z takimi instytucjami, jak: GUS, ZUS, US, BANK,
• Księgowanie faktur i pozostałych dokumentów wynikających z działalności firmy oraz ich kontrola,
• Nadzór nad kontami rozrachunkowymi,
• Nadzór nad prawidłowym zamykaniem miesięcy rozliczeniowych,
• Odpowiedzialność za politykę rachunkowości, udział w tworzeniu procedur i regulaminów wewnętrznych.

Wymagania:
• Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w tym także w firmie produkcyjnej,
• Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu finansów, rachunkowości lub pokrewne,
• Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego,
• Umiejętność obsługi MS Excel na bardzo dobrym poziomie,
• Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
• Skrupulatność.

Oferujemy:
• Pracę w dobrze prosperującej firmie produkcyjnej,
• Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę,
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
• Możliwość rozwoju i szkoleń,
• Pracę w przyjaznej, rodzinnej atmosferze.

Prosimy o dołączenie do CV zapisku:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy biuro@degraaf.pl

Administratorem danych osobowych jest firma De Graaf Poland Sp. z.o.o z siedzibą w Rajkowy-Ornasowo, 83-130 Pelplin, osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do tych danych, ich sprostowanie, usunięcie lub ograniczenia przetwarzania.

Napisz do nas